homepagevýzkumsoftwareo společnostienenglish version
novinkyvolná místakontaktyke staženímapa stránek + hledání
MEDIAN, s.r.o.
Národních hrdinů 73
Praha 9 – Dolní Počernice
190 12
Tel.: (+420) 225 301 111
Fax.: (+420) 225 301 101
E-mail: median@median.cz
HOT-LINE SOFTWARE
Media Off: (+420) 225 301 222
Buying: (+420) 225 301 333
Homepage
nacházíte se > homepage

Vítáme Vás

Jsme full-servisová agentura pro výzkum trhu, médií a veřejného mínění. Provádíme na zakázku všechny typy kvalitativních i kvantitativních výzkumů trhu, sociologických výzkumů, výzkumů sledovanosti médií a výzkumů veřejného mínění. S úspěchem realizujeme i výzkumy mimořádného rozsahu (např. MARKET & MEDIA & LIFESTYLE - TGI, MEDIA PROJEKT, RADIOPROJEKT). Máme rozsáhlé zkušenosti s moderními metodami dotazování (AVL, CATI, CAPI).

Rovněž disponujeme rozsáhlými zkušenostmi s vývojem software. Vytváříme aplikace na zakázku libovolného zaměření a rozsahu. Významné postavení jsme vybudovali na poli software pro zpracování dat a mediální plánování (dodáváme produkty DATA ANALYZER, MEDPLAN, BUYING, DATA MEDIA a nástroje pro práci výzkumných agentur).


TACR_logotyp.jpg

Společnost MEDIAN realizuje ve spolupráci s agenturou STEM/MARK šetření Proměny české společnosti. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších akademických výzkumů české společnosti v historii, který zadal Sociologický ústav akademie věd, Masarykova univerzita a ekonomický institut CERGE-EI. Dotazování bude probíhat od 7. 7. 2015 ve vybraných domácnostech v celé České republice. Domácnosti za účast získají výrazné finanční odměny a pomohou popsat zkušenosti a problémy, s kterými se potýkají české rodiny a pomohou navrhnout zlepšení veřejné a sociální politiky. Více o výzkumu najdete na stránkách www.promenyceskespolecnosti.cz nebo ZDE

Od roku 2012 se společnost MEDIAN podílí spolu s Centrem dopravního výzkumu,v.v.i. na projektu v rámci v rámci druhé výzvy programu Alfa.
Projekt (TA02030038 / Zvýšení efektivity a přesnosti dopravních průzkumů pomocí informačních a komunikačních technologií) je řešen s finanční podporou TA ČR.

Cílem projektu je zvýšit efektivitu a kvalitu aktivitně-cestovního průzkumu.
Součástí projektu je navržení technického řešení průzkumu s využitím GPS/GSM technologií a zpracování metodiky reflektující specifika ČR.
Za Median se na projektu podílí: Miloš Staněk, Petr Česák, Tomáš Hovorka, Jan Karabel, Radka Voříšková, Pavel Rusý (od roku 2013) a další spolupracovníci.

printverze pro tisk
Jsme členem:
Výzkumné projekty společnosti MEDIAN pomáhají
Děkujeme všem respondentům, kteří se vzdali své odměny ve prospěch nadací: Nadace Kuře, Nadace Terezy Maxové, o.s. Život Dětem.

V roce 2014 tak pomohli celkem částkou: 194 212 Kč.
Copyright © 2014 MEDIAN, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
MEDIAN s.r.o.: IČ 48587001, registrován pod značkou C 17975, Městský soud v Praze, zápis 23.února 1993
designed by www.kyberie.com